Gümüşyalı Projesi

Kentsel dönüşümün ilk adımı olan Gümüşpala’yı kentimizin seçkin bir semti haline getirecek olan Gümüşyalı Projesi’nin çıkış noktası güvenilir, çağdaş, kaliteli ve şehircilik kimliğine yakışır yaşam mekânları kurmaktır.

Çünkü Sedi İnşaat olarak amacımız kaliteli, güvenilir, nitelikli, lüks ama aynı zamanda ulaşılabilir mekânlar üretmektir. Bu sayede Sedi İnşaat’ı tercih eden müşterilerimizin hayat standartlarını yükseltebileceğimiz gibi, gelecek nesillere miras olarak da bırakabileceği projelere imza atmaktayız.

Şu an devam etmekte olan Gümüşyalı projemizde bunlardan birisidir.

Gümüşyalı projesi Sedi İnşaat’ın Gümüşpala’ da eyleme geçirdiği bir inşaat projesi olmaktan çok da öte bir kentsel dönüşüm projesidir.

Gümüşpala semtini Gümüşyalı’ya çevirmeyi amaçlayan bu proje ile Gümüşpala’ nın çehresi değişmekte olup, yıllar içerisinde görmediği bir yatırım planlaması ile karşılaşmaktadır.

Bunun bir sonucu olarak bu proje sadece Gümüşpala’ nın yüzünü güldürüp, semte değer katmak ile kalmayacak aynı zamanda Gümüşyalı evlerini tercih edenler için de kaçırılmayacak bir yatırım adımı olacaktır.